Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

Opłaty

Aby dodać ogłoszenie w serwisie Sponsoreczka.pl seks anonse należy uiścić odpowiednią kwotę.

Wprowadzenie drobnych opłat za anonse podyktowane jest chęcią wyeliminowania spamowych ogłoszeń jaki i nieprawdziwych anonsów. Serwis sponsoreczka.pl dokłada wszelkich starań aby anonse dodawane do serwisu były dodawane przez realne osoby, które pragną zamieścić swój anons, aczkolwiek nie ponosi odpowiedzialności za nieprawdziwe ogłoszenia.  Kwota za umieszczenie ogłoszenia jest symboliczna i wynosi 10 zł.

Opłata za ogłoszenie polecane wynosi 40zł – ogłoszenie to jest wyświetlane na pierwszej stronie serwisu w postaci slajdu i gwarantuje dużo większe odwiedziny danego ogłoszenia.

Ważne

W przypadku gdy płatność dokonywana jest z innego adresu e-mail niż podany w serwisie sponsoreczka.pl, prosimy o wysłanie informacji o dokonaniu płatności tj. numer referencyjny dotpay i nazwę użytkownika w serwisie sponsoreczka.pl na adres info@sponsoreczka.pl

Opłaty w serwisie obsługuje system Dotpay. Na zakończenie umieszczania ogłoszenia zostaniesz przeniesiony(a) na stronę płatności, gdzie masz do wyboru płatność z użyciem konta Dotpay lub płatność z użyciem karty płatniczej(system obsługuje wszystkie dostępne na rynku karty płatnicze).

Serwis sponsoreczka.pl zastrzega sobie prawo do zmian cen.
0f429b6ef7
/wp-admin/options-general.php?page=emc2-popup-disclaimer%2Femc2pdc-admin.php
6b062e857b
5003
1
Akceptuj
Odrzucam
http://google.ca
1

Sponsoreczka.pl

Strona tylko dla dorosłych

Strona zawiera materiały o charakterze erotycznym przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Jeżeli jesteś niepełnoletni/a lub nie chcesz oglądać tego typu materiałów niezwłocznie opuść tę stronę.

Akceptuj Odrzucam