Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj się

Opłaty

Aby dodać promowane ogłoszenie w serwisie Sponsoreczka.pl seks anonse należy uiścić odpowiednią kwotę.

 Serwis sponsoreczka.pl dokłada wszelkich starań aby anonse dodawane do serwisu były dodawane przez realne osoby, które pragną zamieścić swój anons, aczkolwiek nie ponosi odpowiedzialności za nieprawdziwe ogłoszenia.  Umieszczenie podstawowego ogłoszenia w serwisie jest darmowe.

Opłata za ogłoszenie polecane (promowane na pierwszej stronie w przesuwnym banerze)jest symboliczna i wynosi 10zł – ogłoszenie to jest wyświetlane na pierwszej stronie serwisu w postaci slajdu i gwarantuje dużo większe odwiedziny danego ogłoszenia.

Ważne

W przypadku gdy płatność dokonywana jest z innego adresu e-mail niż podany w serwisie sponsoreczka.pl, prosimy o wysłanie informacji o dokonaniu płatności tj. numer referencyjny dotpay i nazwę użytkownika w serwisie sponsoreczka.pl na adres info@sponsoreczka.pl

Opłaty w serwisie obsługuje system Dotpay. Na zakończenie umieszczania ogłoszenia zostaniesz przeniesiony(a) na stronę płatności, gdzie masz do wyboru płatność z użyciem konta Dotpay lub płatność z użyciem karty płatniczej(system obsługuje wszystkie dostępne na rynku karty płatnicze).

Serwis sponsoreczka.pl zastrzega sobie prawo do zmian cen.